Bednary AGRO Show 2023

Tegoroczna Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW odbyła się w dniach 22-24.09.2023 r. Na 130 tysiącach metrów kwadratowych 24 edycji wystawy, swoje stanowiska zaprezentowało 694 wystawców. 

Jak w poprzednich latach, na stoisku Green Lab obok promocji oferty ubezpieczeniowej, skierowanej dla sektora rolniczego realizowanej we współpracy z towarzystwem ubezpieczeniowym AGRO Ubezpieczenia, swoje osiągniecia prezentowały Spółki KOWR.

Szeroka gama produktów prezentowanych na imprezie przyciągnęła w ciągu trzech dni ponad 80 tysięcy osób. Zwiedzający mieli okazję zapoznać się z ofertą producentów maszyn rolniczych, nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firm z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. 

Wyjątkowo duża była reprezentacja wystawców zagranicznych, która liczyła ponad 120 wystawców19 krajów.

Na imprezie oczywiście nie zabrakło pokazów sprzętu. Zwiedzający mogli na własne oczy zobaczyć sposób działania najnowocześniejszych maszyn związanych z rolnictwem precyzyjnym, robotów autonomicznych i dronów wyprodukowanych przez takie firmy jak: Agrifac, Agrointelli, Beijing TT Aviation Technology Co.Ltd, BURY Maszyny Rolnicze, DAMMANN, Ecorobotix S. A., Hardi GmbH, John Deere Polska Sp. z o.o., Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Sp. z o.o., Naïo Technologies, PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE „POMOT” Sp. z o.o., SKY Agriculture oraz UNIA Sp. z o. o.

Wystawa Rolnicza AGRO SHOW kolejny raz udowodniła, dlaczego znajduje się na mapie najważniejszych wydarzeń rolniczych w Europie.